Často kladené otázky


Potřebuji konzultaci, můžu se na Vás obrátit?
- Rádi Vám poradíme, stačí zavolat. Kontakty naleznete ZDE.

Dostanu zdarma cenovou nabídku?
- Ano, přijedeme na prohlídku a poté, do několika dnů, od nás zdarma obdržíte cenovou kalkulaci. Pokud se jedná o menší zakázku, tak jsme schopni v některých případech sdělit cenu bez prohlídky. V takových případech nám usnadníte práci zasláním fotografie daného problému.

Ušetřím, pokud si koupím zásuvky a vypínače sám?
- Obvykle ne. Nakupujeme za velkoobchodní ceny. Včetně marže se většinou dostaneme pod ceny hobbymarketů a maloobchodů. Navíc, pokud budou zásuvky a vypínače instalovány v prostorech určených pro bydlení, zaplatíte sníženou sazbu DPH.

Mám projekt domu a rád bych dostal cenovou nabídku. Už teď ale vím, že navrhovaná elektroinstalace mi nebude zcela vyhovovat. Jste ochotni společně projekt „dopracovat“?
- Za našeho působení jsme poznali mnoho zákazníků a většinou už dokážeme odhadnout, kdy to s námi myslí vážně. Pokud vidíme, že máte zájem o spolupráci, tak vycházíme maximálně vstříc a věnujeme dostatek času Vašemu projektu. Chceme, abyste byli spokojeni s výsledkem a aby prvky elektroinstalace byly právě tam, kde je opravdu potřebujete.

Děláte v hodinové sazbě?
- Nejraději pracujeme za předem dohodnutou cenu. V určitých případech ale můžeme dohodnout hodinovou sazbu. Např. při vyhledávání závad a podobně.

Mám lustr, který je třeba nejdříve celý sestavit. Zvládnete to?
- Už nejednou jsme slyšeli od našich zákazníků, že jejich předchozí elektrikář tuhle práci nechtěl dělat. Jsme puntičkáři a s lustry máme zkušenosti. Klidně nám je svěřte.

Zajistíte revizi?
- Ano.

Copyright © 2011 e-elektrikar.cz, tel.:739 352 056, Webmaster - Ing. Jiří Dvořák